photo kfalogosmall-1_zps260fd86a.jpg

Korean Friendship Association (Stowarzyszenie Przyjaźni Koreańskiej) to międzynarodowa organizacja, która została założona w listopadzie 2000 roku przez Alejandra Cao de Benós i która ma na celu pokazywanie prawdziwego oblicza Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej na świecie. KFA cieszy się oficjalnym poparciem rządu KRL-D, oraz jest największą na świecie organizacją jego sympatyków. Posiada tysiące członków z ponad 120 krajów, a swoje biura rozlokowała w takich krajach jak Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Hiszpania, Norwegia, oraz Tajlandia. Głównymi celami KFA są:

  • Rozpowszechnianie prawdziwego oblicza Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej na całym świecie.
  • Obrona niezależności, oraz budownictwa socjalistycznego kraju.
  • Dążenie do pokojowego zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego poprzez szerzenie wiedzy o historii, oraz kulturze koreańskiego narodu.

Korean Frienship Association (KFA) otrzymuje oficjalne wiadomości z Pjongjangu, oraz posiada stały kontakt ze wszystkimi władzami Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej. To sprawia, że organizacja ma możliwość:

  • Publikowania materiałów dotyczących KRL-D (zdjęcia, książki, muzyka itp.).
  • Organizowania spotkań, oraz konferencji na temat koreańskiej historii, społeczeństwa, czy innych tematów związanych z KRL-D.
  • Udzielania informacji, oraz konsultacji w sprawach dyplomatycznych i biznesowych.
  • Udzielania się w radiu, telewizji, oraz innych mediach.
  • Organizowania wymiany kulturowej z innymi krajami.
  • Nawiązywania kontaktów z organizacjami, firmami, czy indywidualnymi osobami zainteresowanymi Koreańską Republiką Ludowo-Demokratyczną.

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na oficjalną, anglojęzyczną stronę KRL-D, która znajduje się pod tym adresem.

 


Członkostwo

Jeżeli interesujesz się Koreańską Republiką Ludowo-Demokratyczną, chcesz pomóc w rozpowszechnianiu prawdziwych informacji na jej temat, oraz podzielasz nasze cele, nie zwlekaj! Dołącz do nas! Członkostwo w Korean Friendship Association jest całkowicie bezpłatne, a przystąpić do nas może każdy, niezależnie od wieku, płci, koloru skóry, czy kraju pochodzenia. Członkowie aktywnie uczestniczą w stowarzyszeniu poprzez tworzenie więzi kulturalnych i przyjacielskich pomiędzy KRL-D, a wszystkimi innymi krajami.

Jeśli zdecydowałeś się do nas dołączyć, proszę zajrzyj tutaj